روند گرفتن مدرک ایزو معتبر

در این مطلب در مورد روند کلی که برای گرفتن مدرک ایزو معتبر وجود دارد، توضیح داده شده است، هم چنین هزینه های مربوط به دریافت این گواهی نیز آورده شده است.
تعداد اشخاص و سازمان هایی که علاقمند به گرفتن مدرک ایزو در ایران هستند بسیار زیاد است، حدود نیمی از این افراد می خواهند بدون دادن امتحانی و یا پشت سر گذاشتن دوره ای، مدرک معتبر و بین المللی دریافت کنند. این مانند کسی می ماند که بخواهد بدون پشت سر گذاشتن تمرینات رانندگی، گواهینامه دریافت کند که اساسا چنین فکری اشتباه است.

چگونگی گرفتن مدرک ایزو

برای دریافت این مدرک، ابتدا بایستی به شکل حضوری و یا غیر حضوری، الزامات و قوانین مربوط به استاندارد مورد نظر را فرا بگیرید، اما شاید در ذهن خود تداعی کنید که این کار ممکن است چند ماه طول بکشد، در حالی که دانش پذیرانی داشته ایم که در 15 روز توانسته اند مدرک را دریافت کند. تمامی این شک و شبه ها بستگی به میزان کارکرد شما در طول دوره آموزشی را دارد. شرکت آروین ایزو در این راستا بستری را فراهم کرده که از طریق کلاس های مجازی و به سادگی می توانید دوره را پشت بگذارید و مدرک را دریافت کنید.

گرفتن مدرک ایزو

هزینه گرفتن مدرک ایزو

این هزینه برای سه نوع از مدرک ایزو است. شرکت آروین ایزو تاییدیه از وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارد و بعد از گذراندن دوره آموزشی این گواهی با تاییدیه این وزارت به شما تعلق می گیرد. هم چنین مدرک بین المللی از شرکت qal انگلستان هم برای متقاضیان عزیز صادر می شود.

           هزینه مدرک وزارت صنعت، معدن و تجارت              هزینه مدرک qal انگلستان
          120 هزار تومان                  300 هزار تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

15

  • سلام خانم حسینی
   جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت مشاوره و فروش سایت مراجعه فرمایید و فرم مربوطه رو پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

 1. فکر نمیکردم استاندار های ایزو از طریق آموزش قابل دریافت است بلکه فکر میکردم استاندارد های ایزو از طریق برسی محصول یک شرکت یا خدمات یک شرکت توسط سازمان های در اروپا یا آمریکا اعطا می‌شود

  • سلام سرکار خانم صفی زاده
   خواهشمندیم به قسمت مشاوره سایت مراجعه کرده و کادر مربوطه رو جهت پیگیری همکارانم پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

  • سلام آقای رشمئی
   لطف کنید به قسمت مشاوره و فروش سایت مراجعه کنید و فرم مربوطه رو پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • سلام خانم آکار
   در این زمینه مشاورا ن ما میتونن به شما کمک کنند
   به قسمت مشاوران سایت مراجعه کنید.

  • با سلام آقای مهری
   به قسمت مشاوران سایت رفته و کادر مربوطه رو تکمیل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 2. سلام و وقت بخیر برای گرفتن مدرک ایزو آیا کلاس ها را در کارخانه خودمان تشکیل میدهید یا باید پرسنل را به محل شما بفرستیم؟

  • با سلام خانم اسدی
   محبت کنید به قسمت مشاوران سایت مراجعه کنید و اطلاعات خودتون رو قرار دهید تا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شما ارتباط بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.